24-31.03.2024

Niedziela 24.03

8.00 z ok. 60 urodzin o zdrowie i opiekę M. Bożej na dalsze lata życia oraz + Annę, Bolesława Kruk; Helenę, Wiktora, Mariusza Górny; Helenę Kawała i zm. z rodz.

Linie  10.00 + Józefa Dolatę i zm. z rodz.

11.30 + Jadwigę, Mariana, Tadeusza Jarnutów; Martę, Kazimierza, Jana, Marię, Marte Weimanów; Stefana Woźniczka

Wtorek  26.03

18.30 + Jadwigę Hajdacz – od córki Teodory z mężem

Środa  27.03

18.30 + Władysławę, Józefa Kolanków; Stanisława Kudełkę; Gertrudę, Władysława Gawronów; Teodora Klemkę; Kazimierza Wachowiaka; Kazimierza, Tomasza Kuczów oraz w int. Bogu wiadomej.

Wielki Czwartek  28.03

19.00 dziękczynna za dar Eucharystii i kapłaństwa oraz o potrzebne łaski dla ks. Proboszcza – od Żywego Różańca i Rady Sołeckiej

Wielki Piątek  29.03

19.00 nabożeństwo – adoracja Krzyża

Wigilia Paschalna  30.03

20.00 za Parafian, Dobrodziejów i Ofiarodawców naszej parafii.

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 31.03

8.00 + Mariannę, Ludwikę, Karola, Jana Kudełka; Joannę, Idziego Kawała; Marię, Jana Loba; Marię, Franciszka Pluskota

Linie  10.00 + Adama Jankowskiego w 3 r. śm.

11.30 + Beniamina Kliksa w 7 r. śm., zm. z rodz. Kliksów i Nowaków