4 Niedziela Wielkanocna – 21.04.2024

1.   Zachęcam do nabycia i lektury Przewodnika Katolickiego.

2.   Za tydzień 4 niedziela miesiąca – zbiórka ofiar na cele inwestycyjne.

3.   Biuro parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne.

4.   W tym tygodniu nie będzie Mszy św. dopiero w sobotę.

5.   Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w sobotę 27 kwietnia o 17.30 w kościele.

6.   Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Paweł Trzybiński par. Zębowo i Magdalena Wierzbowska – par. Zębowo zap. 3. Patryk Lisek par. Zębowo i Ewelina Grynia par. Lwówek zap. 3. Arkadiusz Pawlik i Irena Karolina Magnisiak par. Zębowo zap. 2. Dominik Łodyga i Sobisiak Marcelina par. Zębowo zap. 2. Martyna Nowak par. Zębowo i Hubert Dudek par. Brody zap. 2. Kto by wiedział o jakichkolwiek przeszkoda do zawarcia tych związków powinien zgłosić to jak najszybciej w kancelarii parafialnej.

7.  Serdecznie dziękuję za wspólną modlitwę, złożone w ubiegłym tygodniu ofiary, za sprzątanie kościoła, Panom za zbiórkę ofiar podczas Mszy św. i czytającym Słowo Boże.

8.   Życzę wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego nadchodzącego tygodnia.